Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Portrety bohaterów filmu Legion samobójców 1

W sieci pojawiło się dziewięć portretów z bohaterami kolejnego filmu Warner Bros. Pictures oraz DC Comics – Legion samobójców. Poniżej znajdziecie galerię ze zdjęciami. Zapraszamy do oglądania.

Na fotografiach możemy zobaczyć takie postacie jak Harley Quinn, Joker, Deadshot, Killer Croc, Katana, Captain Boomerang, Enchantress, Rick Flagg oraz Amanda Waller. W galerii brakuje takich postaci jak Slipknot i Diablo. Zaczęto już nawet spekulować, że to własnie oni mogą stracić życie w filmie. Dodatkowo są to postacie, o którym nie mówi się wcale w perspektywie ewentualnych spin-offów.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie? Produkcja DC Comics i Warner Bros. Pictures do polskich kin wejdzie już 5 sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…