Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo zagra Sharon Stone w filmie Marvela? 0

W ubiegłym miesiącu Sharon Stone zdradziła w programie "The Late Late Show with James Corden", że zagra w jednym z filmów o superbohaterach Marvela. Niestety nie powiedziała o jaką postać chodzi i czy będzie to produkcja 20th Century Fox czy może Walta Disneya.

Teraz dzięki portalowi Heroic Hollywood mamy nieco więcej informacji na ten temat. Postać grana przez Sharon Stone została zestawiona z Alfre Woodard, aktorką którą zobaczymy w serialu Marvela i Netfliksa – Luke Cage. Jak wiadomo, produkcja ta należy do uniwersum tworzonego przez Marvel Studios, dlatego też można powoli mówić, że Stone nie zobaczymy w filmach komiksowych od 20th Century Fox.

Woodard i Stone za jakiś czas staną się rozpoznawalne przez fanów komiksów. Woodard wcieli się w czarny charakter w serialu Marvela i Netfliksa – Luke Cage. Sharon Stone zagra superbohaterkę w filmie Marvela, a jej mocą ma być "ciepło". Tytuł produkcji na razie pozostaje tajemnicą.

czytamy na portalu Heroic Hollywood.

No i teraz rozpoczną się z pewnością spekulacje na temat tego kogo Stone może zagrać. Możliwe, że może chodzić o postać Nikki ze Strażników Galaktyki lub też Cleę z Doktora Strange’a. Jeśli chodzi o uniwersum mutantów, to wówczas aktorka mogłaby zagrać bohaterkę o imieniu Selene.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…