Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przerażający żart wzorowany na Obecności 2

Obecność 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku. Pierwsza część była absolutnym hitem i zyskała rzeszę fanów. Z okazji premiery kontynuacji Warner Bros. Pictures postanowił zrobić niesamowity i jednocześnie przerażający żart wzorowany na horrorze.

W brazylijskiej telewizji przedstawiono materiał, w którym możemy zobaczyć przygotowania do żartu oraz jego przebieg. Wiele z tego typu przedsięwzięć wygląda mało realistycznie i bije na kilometr sztucznością. Tym razem jednak twórcy przyłożyli się do swojego zadania i stworzyli naprawdę interesującą rzecz.

Poniżej możecie zobaczyć wyżej wspomniany materiał. Naprawdę robi wrażenie. Przypominamy, że Obecność 2 w polskich kinach już 17 lipca.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

miodzik 2016-06-11

Ciekawe czemu straszą Brazylijczyków, a nie Amerykanów? ;)

Bluejohn_26 miodzik 2016-06-11

@miodzik Przypuszczalnie dlatego, że Brazylijczycy są bardziej wierzący, a zatem bardziej podatni na cały ten crap o opętaniach, demonach itp.

miodzik Bluejohn_26 2016-06-11

@Bluejohn_26 Ależ nie! Pytanie było retoryczne – brazylijskie prawo po prostu na to pozwala, tak jak np. rosyjskie. W Stanach taka wkręcona osoba dostałaby za przeżyty stres takie odszkodowanie, że nikt nie zaryzykuje ;p

Grzegorz_Derebecki 2016-06-10

Oj wspolczuje przestraszonym Paniom :)

Proszę czekać…