Mindy Kaling i Helena Bonham Carter zagrają w reboocie Ocean's 11

Showbiz411 wraz z kilkoma innymi portalami internetowymi w ubiegłym tygodniu potwierdziły udział Cate Blanchett oraz Sandry Bullock w reboocie słynnego heist movie z 2001 roku – Ocean's 11. Dziś do obsady dołączyły Mindy Kaling i Helena Bonham Carter.

Film będzie swoistą kontynuacją trylogii Ocean’s. Bullock wcieli się w postać siostry Danny’ego Oceana, która niedawno wyszła z więzienia. Z pomocą pewnej kobiety (Blanchett, grająca damski odpowiednik roli Brada Pitta) będzie formować grupę złodziei, aby później wykraść cenny naszyjnik z gali Met Ball. Warto podkreśli, że ekipa przestępców złożona będzie wyłącznie z samych pań.

Jennifer Lawrence zaprzeczyła plotkom, jakoby miała wystąpić w damskiej wersji Ocean's 11. Owszem, dostała propozycję otrzymania jednej z ról, lecz jej napięty harmonogram na najbliższe dwa lata zupełnie wykluczył ją z projektu. Nie wykluczone, że aktorkę ujrzymy w opcjonalnym sequelu kobiecego cyklu.

Nieoficjalny, roboczy tytuł filmu brzmi Ocean’s Ocho, co wskazuje, iż zamiast jedenastu protagonistów-złodziei, ujrzymy ich tylko ośmiu.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się jesienią bieżącego roku.


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.