Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Mindy Kaling i Helena Bonham Carter zagrają w reboocie Ocean's 11 0

Showbiz411 wraz z kilkoma innymi portalami internetowymi w ubiegłym tygodniu potwierdziły udział Cate Blanchett oraz Sandry Bullock w reboocie słynnego heist movie z 2001 roku – Ocean's 11. Dziś do obsady dołączyły Mindy Kaling i Helena Bonham Carter.

Film będzie swoistą kontynuacją trylogii Ocean’s. Bullock wcieli się w postać siostry Danny’ego Oceana, która niedawno wyszła z więzienia. Z pomocą pewnej kobiety (Blanchett, grająca damski odpowiednik roli Brada Pitta) będzie formować grupę złodziei, aby później wykraść cenny naszyjnik z gali Met Ball. Warto podkreśli, że ekipa przestępców złożona będzie wyłącznie z samych pań.

Jennifer Lawrence zaprzeczyła plotkom, jakoby miała wystąpić w damskiej wersji Ocean's 11. Owszem, dostała propozycję otrzymania jednej z ról, lecz jej napięty harmonogram na najbliższe dwa lata zupełnie wykluczył ją z projektu. Nie wykluczone, że aktorkę ujrzymy w opcjonalnym sequelu kobiecego cyklu.

Nieoficjalny, roboczy tytuł filmu brzmi Ocean’s Ocho, co wskazuje, iż zamiast jedenastu protagonistów-złodziei, ujrzymy ich tylko ośmiu.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się jesienią bieżącego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…