"May the Force Be With You"

Kontynuacja Gwiezdnych wojen w telewizji 0

Roger Friedman z Fox411 porozmawiał z George'em Lucasem na temat Indiany Jones 4, którego jest on producentem wykonawczym a także o Gwiezdnych wojnach, tworzonych na potrzeby telewizji. Rozmowa ta odbyła się podczas spotkania 100 najbardziej wpływowych osób Hollywoodu, w którym to Lucas uczestniczył.

George Lucas powiedział, że Sean Connery nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu na udział w Indianie Jones 4, ale jego postać, ojca Indiany jest zawarta w scenariuszu.

Lucas powiedział także, że widział wszystkie filmy, w których większość efektów specjalnych zrobiła jego firma – Industrial Light & Magic. Jednym z nielicznych filmów, przy których jego firma nie pracowała, jest Spider-Man 3, którego skrytykował – To głupie. To głupi film. – powiedział. Praktycznie z tego filmu nic nie wynika, nie przekazuje treści. Ludzie w odpowiedzi mówią, że 'Gwiezdne wojny' także są głupie, lecz ja tak nie myślę.

Podczas gdy Lucas przygotowuje nową animowaną serię Wojen klonów, powiedział, że zamierza zrobić dwa dodatkowe, pełne akcji filmy bazowane na fabule Gwiezdnych wojen. Filmy te mogłyby być kontynuacją sześcioczęściowej sagi lub być oparte na jej wątkach. Ale w tych filmach nie zobaczymy członków rodziny Skywalkerów. – powiedział. Będą tam inne postacie z tego środowiska.

Dwa nowe filmy o Gwiezdnych wojnach mają powstać dla telewizji i prawdopodobnie będą trwać po godzinie każdy. Lucas dodał także, że podobnie jak Wojny klonów, nie wie kiedy będą wyemitowane w telewizji. Fani sagi są mocno zainteresowani nowymi produkcjami i już nie mogą się doczekać ich emisji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

korekta zrobiona, dzięki

Anonimowy

“Podczas gdy Lucas przygotowuje nową animowaną serię "Wojny klonów", "

Powinno być "Wojen klonów" – liczba mnoga.

Proszę czekać…