Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Mads Mikkelsen o dokrętkach w Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie 0

Dwa tygodnie temu filmowy świat obiegła informacja o tzw. dokrętkach do filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Niektórzy dopatrywali się w tym niezadowolenia ze strony Walta Disneya jakością filmu. Teraz na ten temat wypowiedział się Mads Mikkelsen, odtwórca jednej z ról.

Plotki mają to do siebie, że wyolbrzymiają nieco problemy, o których donoszą. Tak było i tym razem – włodarze studia Disneya są bowiem zadowoleni zarówno z pracy aktorów na planie, jak i samego filmu. Ponowne wejście na plan ma mieć na celu jedynie poprawienie filmu w kilku miejscach.

Mads Mikkelsen, który wciela się w Łotrze 1. Gwiezdne wojny – historie w ojca Jyn Erso (granej przez Felicity Jones) dostarcza kolejnej, raczej uspokajającej informacji. Oto co dokładnie powiedział na temat dokrętek do filmu reżyserowanego przez Garetha Edwardsa:

Będę na planie jeszcze tylko raz, ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Wiem, że mam się tam stawić w ciągu dwóch najbliższych tygodni. Wszystkie filmy w jakich brałem do tej pory udział miały dokrętki. Są one zawsze wliczone w budżet filmu. Producentom może się nie podobać cała scena, nasze aktorstwo, albo po prostu chcą dodać coś do scenariusza. To nic nowego, każda produkcja, duża czy mała przez to przechodzi. Takie są moje odczucia.

wyznał aktor.

W Łotrze 1. Gwiezdne wojny – historie zobaczymy, poza wymienionymi już Felicity Jones i Madsem Mikkelsenem, także Bena Mendelsohna, Foresta Whitakera, Alana Tudyka, Diego Lunę, Donnie Yena, Wen Jianga oraz Riza Ahmeda. Premiera filmu w Polsce zapowiedziana jest na 15 grudnia 2016 roku.

Źrodło: starwarsunderworld.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…