Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Michał Lesień działa na kobiety jak magnes! Zwiastun Kobiet bez wstydu 0

Joanna Liszowska, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Warchulska i on jeden – obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Michał Lesień. Mimo, że powszechnie wiadomo że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, Piotrowi (Michał Lesień) udaje się znaleźć sposób na kobiety! Prezentujemy zwiastun.

Michał Lesień i Joanna Liszowska w scenie z filmu Kobiety bez wstydu.

- Wystarczy wysłuchać kobiet i dać im prostą odpowiedź – ta prosta recepta okazała się kluczem do sukcesu Piotra Roli Kossaka (Michał Lesień), który w najnowszej komedii Kobiety bez wstydu ma wręcz magiczny wpływ na płeć przeciwną. Już 22 lipca na ekranach kin w całej Polsce będzie można podziwiać najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety.

Piotr Rola Kossak jest uroczym oszustem, który podaje się za psychoanalityka. Ma niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną, dlatego jego pomysłem na życie jest prowadzenie gabinetu terapii tylko dla pań. Inteligentny, szarmancki, w lekko staroświeckim stylu terapeuta czyni cuda. Okazuje się, że faktycznie pomaga kobietom, więc w krótkim czasie zyskuje rozgłos i bogactwo, przy okazji wikła się w wiele skomplikowanych relacji.

Anna Dereszowska i Michał Lesień w scenie z filmu Kobiety bez wstydu.

W rolę Kossaka wciela się Michał Lesień, aktor teatralny i serialowy. Widzowie z pewnością pamiętają go z roli w serialu Lokatorzy, obecnie kojarzyć mogą z Klanu czy Blondynki. Zasłynął także jako prowadzący w holenderskiej produkcji Test Case, która miała premierę w Discovery Channel.

Na planie Kobiet bez wstydu otoczony jest stale wianuszkiem pięknych pań, partnerują mu między innymi Anna Dereszowska, Joanna Liszowska, Weronika Książkiewicz czy Agnieszka Warchulska. Aktor jednak nie uległ urokowi żadnej z nich, podczas zdjęć do filmu poznał też Dorotę Głowacką, swoją żonę.

Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet "tylko dla pań" co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

W oczekiwaniu na premierę kinową, zapowiadaną na 22 lipca 2016 roku, zobaczmy zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…