Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Gwiazda Straight Outta Compton w Notatniku śmierci 1

W kwietniu br. Netflix przejął prawa do tytułu "Death Note" (Notatnik śmierci), po tym jak Warner Bros. nie zrealizowało swojej długoplanowanej ekranizacji tej japońskiej mangi. Na szczęście produkcja rusza w końcu z miejsca. W kwietniu do obsady dołączył Nat Wolff, a dziś pojawiła się wiadomość o tym, że gwiazda hip-hopowej produkcji "Straight Outta Compton" – Keith Stanfield – również weźmie udział w projekcie.

Keith Stanfield

Dla tych, którzy nie są na bieżąco z "Death Note" mamy parę informacji. Film będzie opowiadał o bohaterze granym przez Wolffa, który jest nastoletnim chłopcem znajdującym zeszyt, który daje możliwość zabicia tego, kogo nazwisko zostanie w nim zapisane. Jeśli produkcja odniesie sukces, istnieje prawdopodobieństwo stworzenia kolejnych części.

Reżyserem produkcji prawdopodobnie zostanie Adam Wingard, który miał zająć się projektem dla Warner Bros. Prudkcją zajmą się Roy Lee, Dan Lin, Jason Hoffs i Masi Oka. Doug Davison i Brian Witten będą producentami wykonawczymi. Jak narazie Netflix nie podało planowanej daty premiery filmu.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…