Rooney Mara i Jason Segel dla Netflixa 0

Netflix rozwija swój program i dodaje kolejny oryginalny film napisany przez scenarzystę i reżysera Charliego McDowella – The Discovery. Produkcja ma opowiadać o życiu po śmierci, którego istnienie zostało udowodnione naukowo. Netflix ma prawa do steramingu, a premiera filmu odbędzie na platformie oraz w krajowych kinach w przyszłym roku.

Rooney Mara i Jason Segel zagrają parę, która będzie stanowiła trzon filmu. Robert Redford zagra ojca Segela i będzie odpowiedzialny za odkrycie życia po śmierci.

Łatwo jest zapomnieć o programie filmowym Netflixa szczególnie dlatego, że niemal każdego tygodnia pojawia się premiera nowego show. Firma pokłada duże nadzieje w filmie od Sandlera, Ricky Gervaisa, Christophera Guesta i Brada Pitta. Zamierza też stanąć w szranki z największymi wytwórniami ze swoją propozycją filmu o policjantach z Willem Smithem

Być może jest jeszcze za wcześnie dywagować o sukcesie The Discovery, ale już widać, że projekt jest obiecujący, a do tego zawiera niesamowitą obsadę. Trudno się dziwić, że Netflix jest podekscytowany swoim pomysłem.

Źrodło: http://www.theverge.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…