Odwiedź kulisy kinowego Assassin's Creeda w nowym spocie promocyjnym!

Prosto z konferencji prasowej na targach E3 w sieci zadebiutował nowy spot promocyjny nadchodzącego widowiska na podstawie słynnej gry – Assassin's Creed. Filmik zabierze Cię za kulisy produkcji oraz ukaże komentarz jej twórców.

Widowisko powstaje na podstawie popularnej gry pochodzącej ze studia Ubisoftu i opowie o losach Calluma Lyncha (Michael Fassbender), który za sprawą rewolucyjnej technologii jest w stanie odblokować swoje genetyczne wspomnienia i przeżyć przygody swojego przodka. Bohater cofa się do XV-wiecznej Hiszpanii, gdzie odkrywa, że jest potomkiem członka tajemniczego, tajnego stowarzyszenia Asasynów. W trakcie wizyt w przeszłości, Callum nabywa zdolności i wiedzę, które pozwolą mu zniszczyć współczesny, potężny zakon templariuszy.

Film swoją premierę zaplanowaną ma na 21 grudnia bieżącego roku.

Poniżej znajdziecie wspomniany spot reklamowy z urywkami kulis filmowego Assassin’s Creeda:


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.