X-Men: Apocalypse pierwszym spojrzeniem na Wolverine 3 0

X-Men: Apocalypse spotkało się raczej z chłodnym przyjęciem, zdaje się, że Fox planuje zwiększyć swoje siły przed kolejnym starciem z uniwersum Marvela. Zanim X-Men pojawili się w przestrzeni (kinowej), jeden z największych bohaterów wciąż czeka na swoją kolej. Finałowe wejście Hugh Jackmana w Wolverine 3 do tej pory otrzymało już kilka tytułów (Wolverine: Weapon X).

James Mangold wciąż dawkuje informacje. Reżyser X-Menów Bryan Singer zasugerował ostatnio powiązania z Weapon X, a do tego zdjęcia z planu X-Men: Apocalypse tylko wzmocniły te przypuszczenia.

Kanadyjski aktor Alain Moussi opublikował zdjęcie na Instagramie, które pokazuje go pozującego z Jackmanem. Obaj noszą Weapon X. Zdjęcie zostało zrobione podczas pracy nad Apocalypse.


Biorąc pod uwagę zestaw zdjęć pokazujący starzejącego się Profesora X (Patrick Stewart), można wywnioskować o czym będzie solowy film Jackmana. Jest prawdopodobne, że Wolverine 3 będzie opowiadało o programie Weapon X w retrospektywach. Historia zdaje się być pomieszaniem opowieści Starego Logana z możliwymi odniesieniami do Death of Wolverine i innych elementów komiksu.

Źrodło: http://screenrant.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…