Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Możliwe, że Kevin Smith wyreżyseruje Daredevila i The Defenders 0

Czy zdeklarowany fan komiksów DC i reżyser, Kevin Smith, planuje właśnie zmienić w stronę w wojnie z Marvelem? Wcześniej był czymś w rodzaju rzecznika pierwszego ze wspomnianych wydawnictw – jako miłośnika historii obrazkowych, zapraszano go do licznych programów telewizyjnych, gdzie opowiadał o swoich ulubionych herosach. Smith reżyserował nawet jeden odcinek Flasha. Teraz jego oczy zwróciły się ku Daredevilowi i The Defenders.

Reżyser w trakcie wywiadu do IGN wyznał, że z chęcią dołączyłby do obsady seriali Netflixa. Powiedział:

„Czułem się tak świetnie w świecie Flasha, że zapragnąłem pracować przy jeszcze większej ilości produkcji superbohaterskich. Powiedziałem nawet Joemu Quesadzie, z którym pracowałem już nad komiksowym Daredevilem (ja pisałem, on malował): „Gościu, chciałbym wyreżyserować Daredevila. Szałowo byłoby przenieść obrazki na prawdziwe życie – współreżyserujmy go! To będzie świetne, tak, jak nasza współpraca przy komiksie! Współreżyserujmy najpierw jeden epizod, a potem zobaczymy… Przelejemy naszą pasję z kartki na ekran!”. Zamierzam spróbować i urzeczywistnić moje plany związane z Daredevilem. Za każdym razem mówię do Quesada lub do Jepha Loeba: „Hej! Kiedy wrócicie za kamerę?”

Daredevil sezon 1.

Daredevil zakończył ostatnio emisję drugiego sezonu i nie jest pewne, czy otrzyma kolejny, choć patrząc na plany Netflixa i jego seriali, to świat niewidomego superbohatera zostanie jeszcze rozbudowany. W innym wypadku Smith ma upatrzoną jeszcze jedną produkcję – The Defenders. Oto, co o niej mówi:

„Wiesz, oni przygotowują się teraz do The Defenders. Jeśli mógłbym stać się częścią tego miniserialu… Cholera, wyobrażasz to sobie, gościu? Wtedy mógłbym pracować z wieloma garniakami naraz; to byłoby fenomenalne! To tak, jakby robić mini-Avengers – nawet jeden epizod The Defenders byłby czymś w rodzaju: „Oh, nie mogę wpłynąć na kinowe Avengers, ale mogę to robić na o wiele mniejszą skalę, gdzie nikt nie przeznaczy 200 mln $ gościowi, który zrealizował pieprzone Yoga Hosers!”.

Póki co nie jest pewne, czy Smith faktycznie dostanie upragniony angaż przy odcinkach obu seriali.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…