Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka wracają z nowymi przygodami! 0

7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka – nowe przygody to mądra bajka nawiązująca do klasyki filmowej tym, że oprócz wspaniałych przygód, które spotykają jej bohaterów, zawiera również morał, a przy tym uczy i bawi.

Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę.

7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka – nowe przygody pokazuje jak ważna jest przyjaźń i pomoc innym w potrzebie, bo przecież to właśnie krasnoludki wiedzą najlepiej, że wielkie rzeczy udaje się osiągnąć tylko wtedy, gdy działa się razem.

Bohaterką filmu jest Zosia, która pewnego dnia, uciekając przed złym wilkiem zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

Zosia, uciekając przed złym wilkiem zostaje uratowana przez krasnoludki.

Krasnoludki wiedzą najlepiej, że wielkie rzeczy udaje się osiągnąć tylko wtedy, gdy działa się razem.

Reżyserem polskiej wersji językowej jest Dariusz Błażejewski, twórca polskiego dubbingu do m.in. Miśka w Nowym Jorku, Ups… Arka odpłynęła, Małego Księcia, Królowej Śniegu i Zambezii.

7 Krasnoludków i Królewna Śnieżka wracają z nowymi przygodami do polskich kin już od 7 lipca 2016 roku, a do pójścia do kin zachęcają zwiastunem:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…