Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Donald Glover wreszcie wystąpi w Spider-Manie 0

Po nieudanym kastingu, wyłaniającym głównego bohatera Niesamowity Spider-Man w 2009 roku, Donald Glover został obecnie oficjalnie częścią filmowego uniwersum Marvela. Wystąpi w nowej odsłonie przygód Człowieka-pająka – Spider-Man: Homecoming. Jego rola nie jest jeszcze znana.

Donald Glover, znany w branży muzycznej jako Childish Gambino, wystąpi u boku Toma Hollanda w roli tytułowego superbohatera, Marisy Tomei jako cioci May, Roberta Downeya Jr., który po raz kolejny wcieli się w Iron Mana oraz Michaela Keatona grającego głównego antagonistę filmu (nieoficjalnie mówi się, że będzie to Vulture). Prócz tego w filmie pojawi się Kenneth Choi, Zendaya Coleman, Michael Barbieri, Laura Harrier i Tony Revolori.

Tom Holland mówi o produkcji:

„To naprawdę jest powrót do domu [z ang. Homecoming – powrót do domu]. Peter przez cały czas próbuje dowiedzieć się, kim jest i gdzie znajduje się jego miejsce w świecie.”

Według najnowszych plotek Spider-Man ma stoczyć pojedynek również z Tinkererem. Oryginalnie Człowiek-pająk walczył z powyższym złoczyńcą i Vulturem na kartach The Amazing Spider-Man #2 z 1963 roku. W chwili obecnej żaden aktor nie został jeszcze obsadzony w takiej roli.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-06-15

"kastingu"?

Proszę czekać…