Na ekranie będzie więcej Spider - Manów? 1

Wszystkie oczy są zwrócone w stronę Marvela. Studio szykuje się do premiery Strażników Galaktyki, Thora: Ragnarok, i Spider-Mana: Homecoming, który wzbudza ogromne zainteresowanie za sprawą genialnego wystąpienia Toma Hollanda w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Być może jednak Holland nie jest jedynym człowiekiem-pająkiem.

Ostatnio ogłoszono, że Donald Glover dołączy do pierwszego filmu o Spider-Manie, który będzie częścią MCU. Jego rola jeszcze nie została opisana. Pojawiło się mnóstwo spekulacji, kogo miałby zagrać. Mówi się, że zagra Spider-Mana w wersji Ultimate Universe, Milesa Moralesa. Gdyby to okazało się prawdą, to jest prawdopodobne, że w MCU będzie więcej niż jeden Spider-Man.

Glover portretował tę postać przez lata. Rozpętała się nawet wielka fanowska kampania, aby przywrócić go do grania tej postaci, kiedy Sony pracowało nad rebootem Niesamowitego Spider-Mana. Rola powędrowała do Andrew Garfielda, który również podkładał głos pod Milesa Moralesa w animowanym serialu telewizyjnym, więc jest już dość mocno zaznajomiony ze swoją postacią.

Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć. Miles Morales przybrał strój Spider-Mana w Ultimate Marvel Universe (które jest poza głównym Marvel Comics Universe) po śmierci Petera Parkera. Jest młodym dzieckiem z korzeniami latynoskimi i afrykańskimi, posiada do tego podobne moce, co Parker, ale z pewnymi różnicami. Postać zadebiutowała w 2011 roku, dość szybko stała się hitem wśród fanów, którzy domagali się jego wystąpienia na dużym ekranie.

Glover został obsadzony w roli Moralesa i w końcu wylądował na dużym ekranie. Wydaje się, że dobrze pasuje do Spider-Man: Homecoming. Jak do tej pory, wydaje się, że obsada jest dość zróżnicowana. Są młodzi i starzy i na szczęście nie zapowiada się, żeby garstka białych ludzi biegała po Queens w Nowym Jorku.

Parker i Morales spotkali się w komiksie, więc zdecydowanie istnieje szansa na połączenie tych bohaterów. Do tego Kevin Feige musi się naprawdę postarać, żeby kolejna odsłona Spider-Mana była zupełnie inna od pozostałych. Widzowie nie chcą otrzymać powielanej w rebootach historii. Dodanie drugiego Spider-Mana byłoby dobrym posunięciem. Można się zastanawiać, kim będzie dla Milesa. Tatą? Wujkiem?

W końcu wydaje się, że Miles Morales jest ciekawą możliwością dla MCU, ale nie wiemy, czy będzie dzielił ekran z Peterem Parkerem. Krążą plotki, że w 2018 roku w animowanym Spider-Manie pojawi się Morales, ale informacje te są jeszcze nie potwierdzone.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…