Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Żeńskie Ghostbusters posiada 4 nowe spoty reklamowe 0

Miesiąc przed premierą kobiecych Pogromców duchów, spoty reklamowe szturmują rozczarowanych fanów oryginalnych części serii. Dziś ujawnione zostały 4 kolejne teasery filmu.

Każdy nowy klip reklamujący widowisko jest ciekawszy od poprzedniego – równocześnie zdradza coraz więcej detali odnośnie fabuły produkcji. Najnowsze spoty ukazują m.in. nowe logo widowiska oraz przedstawiają znanego przeciwnika Pogromców – czy raczej Pogromczyń – duchów.

Zrealizowane dla Sony nowe klipy TV zdradzają, że Kevin (Chris Hemsworth) zaproponuje Ghostbustersom nowe logo – podobne do starego, tyle że posiadające piersi… Kobiety dzielą się również swoimi wspomnieniami z liceum, po ulicach przechadza się gigantyczny Mr. Stay Puft, a policjant nie wierzy w żadne zjawy. Całość ukazuje też sceny walk z wygenerowanymi w CGI duchami i stawia na typowe, amerykańskie poczucie humoru.

Nowe Ghostbusters wywołało niemały skandal w świecie filmowym, zważywszy, że oryginalne widowisko z udziałem Billa Murraya, Dana Aykroyda, Harolda Ramisa oraz Ricka Moranisa jest już produkcją kultową, do której niejednokrotnie odwoływał się nawet Quentin Tarantino. Na Pogromcach duchów z 1984 wychowało się wiele pokoleń, zatem żeński remake stanowi dla rzesz fanów naruszenie ich świętości. Cóż, może nie będzie tak źle, choć osobiście nie jestem dobrej myśli…

A oto nowe spoty damskiej produkcji:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…