Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Sylvester Stallone w głównej roli w thrillerze Jima Mickle'a 0

Sylvester Stallone wystąpi w najnowszym thrillerze Jima Mickle'a, gdzie zagra główną rolę. Film nie posiada jeszcze tytułu, ale znamy mniej więcej jego fabułę.

Sylvester Stallone, fot. Steve Jennings/Getty Images

Sylvester Stallone ma się wcielić w rolę zgorzkniałego, byłego więźnia, który po tym jak dowiaduje się, że jego syn nie żyje, postanawia, nie zważając na konsekwencje, pomścić jego śmierć. Bohater zajmie się też ochroną swojej rodziny, którą przed laty opuścił. Autorem scenariusza do tej produkcji STX Entertainment został Daniel Casey.

Z kolei za kamerą tego niezatytułowanego jeszcze obrazu stanie Jim Mickle, znany m.in. z takich filmów, jak Chłód w lipcu, Jesteśmy tym, co jemy czy Plaga wampirów.

Stallone'a ostatnio mogliśmy oglądać w filmie Creed: Narodziny legendy, gdzie powrócił do roli Rocky’ego Balboa. Aktor za swój występ był nominowany do Oscara. Ciekawe jak się sprawdzi w prawdziwym thrillerze?

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…