Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Deepwater Horizon - zobaczcie zdjęcia z dramatu Petera Berga 2

Zrealizowany z bezprecedensowym rozmachem, oparty na niezwykle dramatycznych wydarzeniach, film producentów serii Transformers i Życia Pi. Prezentujemy zdjęcia z najnowszego dramatu Petera Berga.

Reżyser Peter Berg oraz Jeremy Sande, Dylan O’Brien i Mark Wahlberg na planie Deepwater Horizon.

Najnowszy film Petera Berga to oparty na prawdziwych i niezwykle dramatycznych wydarzeniach obraz nakręcony z bezprecedensowym rozmacham realizacyjnym. W Deepwater Horizon w obsadzie zobaczymy same gwiazdy: Marka Wahlberga, Kate Hudson, Kurta Russella oraz Johna Malkovicha.

Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe.

Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.

Deepwater Horizon kinową premierę ma wyznaczoną na 30 września 2016 roku.

Galeria zdjęć z filmu:


Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…