Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Pierwsze zdjęcie Michaela Fassbendera z planu Alien: Covenant 0

20th Century Fox opublikowało nowy zestaw zdjęciu z planu Obcy: Przymierze, na którym po raz pierwszy widać Michaela Fassbendera, ponownie wcielającego się w androida Davida.

Obcy: Przymierze stanowi drugą część trylogii, której akcja dzieje się przed pierwszym Obcym. Fabuła produkcji ma łączyć się z 8. pasażerem Nostromo, jednak o samej historii wiemy niewiele. Covenant to kolonialny statek, który zmierza w najdalsze rejony galaktyki, ku planecie, mającej stanowić raj na ziemi – na miejscu okazuje się, że jest ona wyjątkowo mroczna i niebezpieczna. Członkowie ekspedycji odnajdują tu Davida, który przetrwał niefortunną ekspedycję Prometeusza.

Choć Obcy: Przymierze nie posiada skrajnie utalentowanych scenarzystów (Jacka Paglena, odpowiedzialnego za Transcendencję oraz Michaela Greena, który wcześniej popełnił Green Lantern), to na krześle reżysera po raz kolejny zasiądzie Ridley Scott, przechodzący ostatnimi czasy renesans swojej kariery.

Premiera filmu została zaplanowana na 4 sierpnia 2017 roku.

A oto opublikowane zdjęcia:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…