Jason Bourne w najnowszym spocie promocyjnym

Matt Damon na planie filmu Jason Bourne.

Jason Bourne pojawi się na srebrnych ekranach już 29 lipca 2016 roku. Zobaczcie najnowszy spot promujący nadchodzący hit.

Trzeba uczciwie zauważyć, że w najnowszym materiale jest sporo scen, które poznaliśmy już w spocie prezentowanym podczas amerykańskiego Super Bowl. Mimo tego, jest też kilka całkiem nowych ujęć, dzięki którym możemy poznać bliżej motywacje bohatera granego przez Matta Damona oraz wydedukować jakie relacje łączą go z postacią graną przez Tommy'ego Lee Jones'a. Oceńcie zresztą sami:

Oprócz Matta Damona i Tommy'ego Lee Jones'a w najnowszej odsłonie przygód Jasona Bourne’a zobaczymy także takie gwiazdy jak: Alicia Vikander, Julia Stiles oraz Vincent Cassel. Za kamerą stanął ponownie Paul Greengrass. Premierę w Polsce zaplanowano na 29 lipca 2016 roku.

Źrodło: collider.com


Arkadiusz Turek
Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.