Sporo się dzieje u Kidman - Photograph 51 i Killing of a Sacred Deer 0

Nicole Kidman rozpoczęła rozmowy w sprawie dołączenia do Colina Farrella w filmie The Killing of a Sacred Deer. Będzie to psychologiczny thriller wypuszczony spod ręki Yorgosa Lanthimosa, reżysera Lobstera.

Zdjęcia do The Killing of a Sacred Deer mają się rozpocząć w sierpniu. Lanthimos ponownie będzie współpracował przy scenariuszu z Efthymisem Filippou oraz producentami Element Pictures i Film4.

Farrell zagra popularnego chirurga, który próbuje bezskutecznie wprowadzić złowrogo nastawioną nastolatkę do jego rodziny. Kidman pojawi się w roli jego żony. To jednak nie koniec filmowych planów aktorki.

Sztuka Photograph 51, napisana przez Anne Ziegler, wystawiana na londyńskim West Endzie okazała się ogromnym sukcesem. Opowiadała ona o Rosalind Franklin – pani naukowiec, która przyczyniła się do odkrycia DNA. Zdaje się, że ta opowieść zmierza z desek sceny prosto na duży ekran. Nicole Kidman ma ponownie zagrać Franklin, a reżyserią zajmie się Michael Grandage.

Grandage już wcześniej sugerował, że Kidman jest zainteresowana przekształceniem sztuki w film. Wspólnie o tym rozmawiali i pojawił się nawet pomysł, że są gotowi samodzielnie sfinansować produkcję. Szczególnie, że żaden producent nie jest jeszcze zaangażowany w ten projekt.

Obecnie Kidman przygotowuje się do filmu Sofii Coppoli Western The Beguilded, który ma być remake’iem filmu Clinta Eastwooda. Pojawi się w nim u boku Kirsten Dunst i Elle Fanning. Aktorka zagra również w serii Big Little Lies, która została zamówiona przez HBO. Kidman wyraźnie nie może narzekać na brak zajęć.

Źrodło: http://www.tracking-board.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…