Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia siwego Wolverina!

Choć szczegóły fabuły najnowszej odsłony przygód regenerującego się Mutanta nie są jeszcze znane, to wciąż nowe zdjęcia z planu naprowadzają fanów komiksów na wydarzenia, jakie prawdopodobnie rozegrają się podczas widowiska.

Just Jared opublikowało jeszcze więcej fotografii z planu Wolverina 3 (który najprawdopodobniej wkrótce przechrzczony zostanie na Wolverine: Weapon X). Te również ukazują nam tytułowego Mutanta, ucharakteryzowanego jak jego postać z komiksu Old Man Logan. Heros ucieka przed kimś/czymś w limuzynie podziurawionej przez pociski. Kto próbuje dorwać Wolverina? Tego jeszcze nie wiemy.

Fabuła filmu nie jest jeszcze znana. Istnieje wiele teorii, które dowodzą, że Wolverine 3 nawiązywał będzie do komiksu Marka Millera i Steva McNivena – Old Man Logan. Oczywiście akcja filmu nie będzie rozgrywała się w postapokaliptycznej Ameryce, kontrolowanej przez superzłoczyńców. Jedno jest pewne – z Profesorem X oraz X-23 na pokładzie, produkcja ma szansę stać się jedną z najlepszych odsłon przygód X-Menów.

A tak prezentuje się Hugh Jackman i jego pokiereszowana limuzyna na najnowszych zdjęciach z planu:


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów.