Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Poznajcie Supermana z serialu Supergirl 1

Po tym jak około 2 tygodnie temu ogłoszono, że w drugim sezonie serialu Supergirl pojawi się jej sławniejszy kuzyn – Superman – zaczęto poszukiwania odpowiedniego aktora do serialowej roli. Wygląda na to, że wybór został dokonany.

Do tej pory twórcy serialu podchodzili do postaci Człowieka ze stali po macoszemu i nie zwracali na niego zbytnio uwagi. Najczęściej Kara Zor-El komunikowała się ze swoim kuzynem za pomocą komunikatora, a jeśli Superman już pojawiał się na ekranie to widać było tylko jego… nogi. Teraz jednak zostanie to zmienione.

W rolę Clarka Kenta, czyli Supermana, wcieli się gwiazda serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołakTyler Hoechlin. Widzowie "Supergirl" już w dwóch pierwszych odcinkach nowej serii mają zobaczyć jednego z najpopularniejszych herosów w dziejach. Serial emitowany będzie przez stację The CW.

Tyler Hoechlin

Producenci serialu – Greg Berlanti, Ali Adler i Andrew Kreisberg – zdecydowali się dodać do serialu poza Supermanem również inne postaci. Serial ma być częścią uniwersum prowadzącym do crossovera czterech seriali o superbohaterach ze stacji The CW, czyli "Arrow", "Flasha" i "Legends of Tomorrow". Jak Wam się podoba wybór?

Źrodło: Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…