Amber Heard zwolniona z Justice League?

W zeszłym miesiącu szokujące zarzuty wobec Johnny'ego Deppa ujrzały światło dzienne. Aktor został oskarżony o znęcanie się nad swoją żoną Amber Heard, której udało się wywalczyć zakaz zbliżania i złożyć pozew rozwodowy. Aktorka miała się pojawić na przesłuchaniu, ale powiedziała, że nie da rady, ponieważ musi lecieć do Londynu na przymiarki kostiumu do Justice League. Okazuje się jednak, że Heard nigdy nie dotarła do Londynu. Przymiarki zostały odwołane, ponieważ straciła za dużo wagi.

Prawnik Heard powiedział w sądzie, że jego klientka nie będzie mogła pojawić się na przesłuchaniu, ponieważ będzie w New Jersey na zaplanowanym przyjęciu zaręczynowym jej znajomych, a potem leci do Londynu na przymiarki kostiumu. Jednak aktorka była widziana w Los Angeles, a jej przedstawiciel twierdzi, że studio anulowało spotkanie, mówiąc, że nie jest ona "gotowa do występu przed kamerą". Ponoć straciła 9 kg ze względu na "przytłaczający stres".

Warner Bros. nie potwierdził tych informacji, ale jest możliwe, że przez wszystkie prawne problemy wokół aktorki, rola Mare w jej wykonaniu może być zagrożona. Heard ma również zagrać Mera opisywaną jako "Khaleesi morza" w długo oczekiwanym Aquamanie u boku Jasona Momoa w reżyserii Jamesa Wana.

Produkcja Justice League trwa już od kwietnia, ale Warner Bros. nie potwierdził żadnych informacji o opowiadanej historii. Wiadomo, że pojawi się Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman) i Gal Gadot (Wonder Woman), a obok nich Ezra Miller (The Flash), Jason Momoa (Aquaman) i Ray Fisher (Cyborg).

Prawnicy Johnny’ego Deppa twierdzą, że Heard odsuwa przesłuchanie, ponieważ boi się potwierdzenia swoich oskarżeń wobec męża pod przysięgą i w krzyżowym ogniu pytań. Nie wiadomo, jak duża jest rola Heard w Justice League i jak bardzo jest zagrożona w związku z procesem sądowym. Warner Bros. nie zabrał głosu w tej sprawie.

Źrodło: movieweb.com