Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Mój przyjaciel smok - prezentujemy polski zwiastun 0

Przedstawiamy polski zwiastun filmu Mój przyjaciel smok. Najnowsza produkcja Disneya wejdzie do kin 12 sierpnia. W jednej z głównych ról pojawi się sam Robert Redford.

Bryce Dallas Howard i Oakes Fegley w filmie Mój przyjaciel smok, fot. Disney

Disney zaprezentował właśnie pełen polski (z dubbingiem) zwiastun filmu o niezwykłych przygodach chłopca i jego tajemniczego przyjaciela, smoka. W obsadzie Mojego przyjaciela smoka znakomite gwiazdy m.in. Robert Redford, Bryce Dallas Howard, Karl Urban, Wes Bentley i Oakes Fegley jako Pete. Obraz wyreżyserował David Lowery.

Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki… dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań Pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku.

Zobaczcie sami pełną zapowiedź Mojego przyjaciela smoka. Film w polskich kinach pojawi się 12 sierpnia 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…