MacGyver - Zgadnijcie kto wyreżyseruje pilota serialu?

Richard Dean Anderson jako MacGyver.

Stacja CBS przygotowująca reboota serialu MacGyver poinformowała o obsadzeniu stołka reżysera pilotowego odcinka. To naprawdę głośne nazwisko w świecie filmu.

Jak powszechnie już wiadomo w rolę kultowego Angusa MacGyvera wcieli się Lucas Till. Co do obsady reżysera panowało jednak małe zamieszanie, bowiem Studio CBS nie było zbyt zadowolone z koncepcji serialu przedstawianych przez kolejnych kandydatów starających się o tę posadę. Ostatecznie i oficjalnie zdecydowano się na… Jamesa Wana (Piła, Obecność, Szybcy i Wściekli 7). Przyznacie, że to jedno z najgorętszych nazwisk świata filmu.

James Wan z logo nowego MacGyvera.

Najnowszy film Wana, Obecność 2, właśnie dziś ma polską premierę kinową, wydaje się więc, że reżyser spokojnie znajdzie odpowiednią ilość czasu, żeby zając się MacGyverem. Stacja CBS zapowiada jego premierę jeszcze tej jesieni. To właśnie dzięki tej serii dowiemy się, jak MacGyver nabył swoje niezwykłe umiejętności robienia czegoś z niczego.

Źrodło: comicbook.com


Arkadiusz Turek
Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.