Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

MacGyver - Zgadnijcie kto wyreżyseruje pilota serialu? 2

Stacja CBS przygotowująca reboota serialu MacGyver poinformowała o obsadzeniu stołka reżysera pilotowego odcinka. To naprawdę głośne nazwisko w świecie filmu.

Richard Dean Anderson jako MacGyver.

Jak powszechnie już wiadomo w rolę kultowego Angusa MacGyvera wcieli się Lucas Till. Co do obsady reżysera panowało jednak małe zamieszanie, bowiem Studio CBS nie było zbyt zadowolone z koncepcji serialu przedstawianych przez kolejnych kandydatów starających się o tę posadę. Ostatecznie i oficjalnie zdecydowano się na… Jamesa Wana (Piła, Obecność, Szybcy i Wściekli 7). Przyznacie, że to jedno z najgorętszych nazwisk świata filmu.

James Wan z logo nowego MacGyvera.

Najnowszy film Wana, Obecność 2, właśnie dziś ma polską premierę kinową, wydaje się więc, że reżyser spokojnie znajdzie odpowiednią ilość czasu, żeby zając się MacGyverem. Stacja CBS zapowiada jego premierę jeszcze tej jesieni. To właśnie dzięki tej serii dowiemy się, jak MacGyver nabył swoje niezwykłe umiejętności robienia czegoś z niczego.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Pal_Okan 2016-06-18

Mozna nagrywac i tysiac nowych seriali o macgyverze ale nic nie pobije oryginalu z wielkim Andersonem

Rob 2016-06-19

Nawet gdyby reżyserem był Spielberg, to i tak max 12 odcinków i będzie kasacja.

Bluejohn_26 2016-06-17

Reżyser może i niezły, ale na nowego MacGyvera i tak nie czekam, bo sam koncept jest dla mnie mało interesujący. A w sezonie 2016-17 pojawi się sporo seriali (głównie w kablówkach), które o wiele bardziej przykuwają moją uwagę.

Kornel Nocoń 2016-06-18

James Wan idealnie odnajduje koncept, w jakim należy poprowadzić daną produkcję – wielokrotnie pokazał to w swoich widowiskach spod znaku grozy, a ostatnio dowiódł tego w Szybkich i wściekłych 7. Uważam, że jego MacGyver będzie udany :)

Krzysztof 2016-06-18

A ja myślałem, że wyreżyseruje Riczard Din Anderson :P

Proszę czekać…