Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dziewczyny walczące z duchami w nowym spocie 0

Nie skłamię jeśli napiszę, ze niezbyt wielu fanów Pogromców duchów czeka na kobiecą wersję kultowej komedii. No chyba, że w kryteriach zaznaczymy opcję" "obejrzę bo chcę zobaczyć, jak zły jest ten film". Sony Pictures Entertainment próbuje jednak jak najlepiej sprzedać Ghostbusters. Pogromcy duchów i co jakiś czas prezentuje nam nowe materiały promocyjne.

Tym razem w sieci zadebiutował nowy spot telewizyjny, który został zatytułowany "Who You Gonna Call?". Wideo znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Erin Gilbert (Kristen Wiig i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji.

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Premiera już 15 lipca!

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…