Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mężczyzna zmarł na pokazie Obecności 2 1

Obecność uważana jest za jeden z najstraszniejszych horrorów w historii kina. Film ten jest także wielkim sukcesem kasowym. Nie dziwi, więc fakt że producenci zdecydowali się na kontynuację obrazu Jamesa Wana.

Nie dziwi także fakt, że wielu fanów kina grozy chce zobaczyć Obecność 2 na wielkim ekranie. Dla jednego z nich niestety seans w kinie okazał się być tragiczny. W trakcie projekcji 65 letni mężczyzna doznał ataku serca, co skończyło się jego śmiercią. Do tych niefortunnych wydarzeń doszło w Indiach, w stanie Andrah Pradesh.

Tragedia miała miejsce w Tiruvannamalai. Oczywiście na miejsce zdarzenia wezwana została karetka. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Nie jest jasne dlaczego seans filmu nie został przerwany, ani dlaczego nikt nie zareagował. Wydawać by się mogło, że w warunkach kinowych panuje na sali cisza i tego typu sytuacje łatwo wychwycić. W tym przypadku było jednak inaczej.

Filmy takie jak Obecność 2 posiadają wiele tak zwanych "jump scares", czyli momentów w których nieoczekiwanie na ekranie pojawia się coś strasznego. Jak widać, dla niektórych może to być za wiele.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…