Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Remake Świętego wciąż może powstać 0

Paramount Pictures planuje stworzyć kolejną kasową serię. Studio, które zarabia krocie na marce Transfomers, chce przywrócić do życie kultową postać Świętego.

Nad projektem pieczę będzie sprawował między innymi Lorenzo di Bonaventura. Ten sam człowiek, który miał okazję pracować przy filmach z serii Transformers. Nowa odsłona Świętego zapowiadana jest jako remake. Przypomnijmy po raz ostatni postać o imieniu Simon Templar, pojawiła się na dużych ekranach w 1997 roku. Wówczas w głównej roli wystąpił Val Kilmer.

Sama postać powstała w lat 20. Wymyślił ją pisarz Leslie Charteris. Posłużyła ona do stworzenia popularnego serialu kryminalnego z Rogerem Moorem w roli głównej. Simon Temple jest królem przestępczego świata. Posługuje się dziesiątkami przebrań oraz najnowszymi osiągnięciami techniki.

Nowa wersja Świętego będzie genezą tej postaci. Studio ma nadzieję, że dzięki temu zostanie stworzono dochodowa franczyza akcji. Na razie nie wiadomo kto miałby stanąć za i przed kamerą produkcji. Jakieś pomysły?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…