Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Magiczny zwiastun nowego filmu Tima Burtona 2

W dniu dzisiejszym 20th Century FOX zaprezentowała nowy zwiastun kolejnego filmu wizjonerskiego Tima Burtona. Produkcja wyreżyserowana przez twórcę Edwarda Nożycorękiego oraz Soku z żuka nosi tytuł Osobliwy dom pani Peregrine. Zapowiedź znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania. Fani kina fantasy i Tima Burtona z pewnością będą zachwyceni.

Wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców.

W rolach głównych zobaczymy między innymi Evę Green, Asę Butterfield oraz Samuela L. Jacksona. Premiera filmu Osobliwy dom pani Peregrine już 7 października. Zainteresowani nowym obrazem Burtona?

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-06-21

Wygląda intrygująco. Do tego Tim Burton za sterami i Eva Green w obsadzie. Z chęcią go obejrzę, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Gracjan Mikitin Bluejohn_26 2016-06-21

@Bluejohn_26 ja to tutaj widzę taką trochę burtonowską wersję X-Menów. Zamiast Charlesa Xaviera mamy jednak Evę Green, a zamiast Logana Asę Butterfielda.

Proszę czekać…