Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

PLAKAT: Legion samobójców poleca się na śniadanie 1

Warner Bros. Pictures zaprezentował kolejny niekonwencjonalny – jak na widowisko komiksowe – plakat filmu Legion samobójców. Zresztą poniżej możecie przekonać się sami. Trzeba przyznać, że ludzie odpowiedzialni za promocję obrazu wyreżyserowanego przez Davida Ayera, mają sporo fajnych pomysłów.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie? Produkcja DC Comics i Warner Bros. Pictures do polskich kin wejdzie już 5 sierpnia.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…