Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obcy: Przymierze - do obsady dołącza znana twarz! 0

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że występ Noomi Rapace w superprodukcji Obcy: Przymierze nie będzie miał miejsca. Dzisiaj jednak ta sytuacja diametralnie się zmieniła.

Jak donosi Deadline, szwedzka aktorka która wychowywała się na Islandii, dołączyła właśnie do obsady kolejnego filmu Ridleya Scotta. Rapace powtórzy swoją rolę znaną z poprzedniej odsłony kultowej sagi sci-fi. Kilka lat temu w produkcji Prometeusz, wcieliła się ona w osobę Elizabeth Shaw. Z początku wydawało się, że potwierdzenie jej udziału w filmie Obcy: Przymierze, to tylko kwestia czasu. Tak się jednak nie stało, a nawet mówiło się, że głównej bohaterki poprzedniej odsłony zabraknie.

Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Tym samym Noopie Rapace będzie kolejną – po Michaelu Fassbenderze – znajomą twarzą z Prometeusza, którą ujrzymy na ekranach kin. Oprócz tej dwójki w obsadzie są również Katherine Waterston, Danny McBride oraz Demián Bichir. Premiera produkcji Obcy: Przymierze 4 września 2017 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…