Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hannibal Buress dołącza do obsady Spider-Man: Homecoming 0

Wczoraj filmowy świat obiegła informacja o rozpoczęciu zdjęć do filmu Spider-Man: Homecoming. Ekipa zdjęciowa będzie pracowała na planie Atlancie. Dzisiaj mamy kolejne wieści na temat nowej produkcji należącej do filmowego uniwersum Marvela. I dotyczy ona nowinek obsadowych.

Jak donosi Variety, nowym nazwiskiem które znajdzie się na liście płac będzie Hannibal Buress. Nie jest to jednak jedyny aktor, który został zatrudniony do pracy przy filmie. Oprócz niego na ekranie ujrzymy również Isabellę Amarę, Jorge’a Lendeborga Jr. oraz J.J. Totaha. Oczywiście nie wiadomo na razie w jakie postacie wcielą się wyżej wymienieni aktorzy.

Jest to normalne posunięcie ze strony Marvel Studios. Producenci na tym etapie rzadko zdradzają tego typu szczegóły. Podobnie sytuacja wygląda z informacjami dotyczącymi samej fabuły. Spekuluje się jednak, że tym razem Człowiekowi Pająkowi przyjdzie się zmierzyć z Vulture’em. Te wieści nie zostały jeszcze potwierdzone. Wiadomo jednak, że do roli czarnego charakteru zatrudniono Michaela Keatona.

Nową odsłonę Spider-Mana mieliśmy już okazję zobaczyć na ekranach kin. Debiutujący w tej roli Tom Holland wystąpił w ostatnim widowisku filmowego uniwersum Marvela – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Za kamerą Spider-Man: Homecoming stoi Jon Watts. Premiera obrazu zaplanowana jest na 7 lipca 2017 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…