Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

PLAKAT: J.K. Rowling zaprasza do magicznego świata Fantastycznych zwierząt 0

Jak wszyscy fani Harry’ego Pottera wiedzą, w tym roku ponownie na ekranach kin pojawi się historia osadzona w tym magicznym uniwersum. A wszystko za sprawą produkcji Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

Warner Bros. Pictures zaprezentował właśnie nowy plakat, na którym możemy zobaczyć głównego bohatera tej opowieści – Newta Scamandera. Wciela się w niego zdobywca Oscara, Eddie Redmayne. Oprócz niego w obsadzie są między innymi Katherine Waterston, Ezra Miller oraz Colin Farrell. Za kamerą Fantastycznych zwierząt człowiek, który zna świat Harry’ego Pottera od podszewki – David Yates (wyreżyserował cztery części przygód młodego czarodzieja).

Akcja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć w kinach zadebiutują 18 listopada. Z pewnością jest na co czekać!

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…