Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legenda Marvela chwali Toma Hollanda 0

Stan Lee to absolutna gwiazda oraz legenda Marvela. Nie dziwi więc fakt, że jego osoba często jest oblęgana i torpedowana pytaniami przez fanów i dziennikarzy. Nie inaczej było na Comic-Conie w Denver, na którym pojawił się autor kultowych komiksów.

Jedno z pytań zadanych Stanowi Lee dotyczyło nowego odtwórcy Spider-Mana. Legendarny twórca pochwalil ten wybór i stwierdził, że Tom Holland idealnie pasuje do roli Petera Parkera.

On jest wspaniały. Miałem okazję przebywać z nim pewnego dnia. Jest świetny. Nie mogę w to uwierzyć. To tak jakbyśmy stworzyli żywego Spider-Mana, który później okazuje się być nim.

Stan Lee bardzo chwali młodego aktora. Popularny rysownik został także zapytany o swoje występy gościnne w produkcjach należących do filmowego uniwersum Marvela. Lee wyznał, że był Atlancie gdzie nakręcił trzy sceny, do trzech filmów Marvela. Niestety nie wyjawił o jakie tytuły może chodzić. Możemy być raczej pewni, ze popularnego rysownika nie zabraknie w filmie Spider-Man: Homecoming.

Podobno w jednym z występów gościnnych, Stan Lee będzie miał śmieszny kostium. Czy będzie to miało miejsce już w następnym obrazie Marvela? Będzie nim Doktor Strange, który zadebiutuje 26 października. Solowy film o Człowieku Pająku w kinach pojawi się w przyszłym roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…