Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pogromcy duchów serialem animowanym 0

Sony chce jak najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w Pogromcach duchów. Na premierę czeka właśnie filmowe widowisko, które do kin zawita już w połowie lipca. Jak się okazuje to nie jedyne plany studia dotyczące tej marki.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Sony chce stworzyć nowy serial animowany oparty właśnie o przygody Pogromców duchów. Produkcja miałaby zadebiutował na początku 2018 roku. Co więcej projekt ten wejdzie do uniwersum, które ma zostać zapoczątkowane tego lata przez film Paula Feiga. Serial będzie nosił tytuł "Ghostbuster: Ecto Force".

Produkcja będzie oczywiście skierowana do młodszej widowni. Akcja serialu ma zostać osadzona w roku 2050 i skupiać się na całkiem nowej generacji pogromców duchów. Na razie nie podano informacji czy będzie to animacja rysowana czy może powstanie za pomocą efektów komputerowych.

Warto przypomnieć, że w roku 1986 premierę miał już serial animowany oparty o filmy z serii Pogromcy duchów. Produkcja nosiła tytuł The Real Ghost Busters (w Polsce znana jako "Prawdziwe duchołapy"). Poniżej przypominamy Wam jego intro.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…