Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto wyreżyseruje animowany film o Spider-Manie 0

Od jakiegoś czasu w mediach krążyły informacje o planowanym filmie animowanym o Spider-Manie. Wreszcie Sony ogłosiło nazwisko człowieka, który zajmie się reżyserią tego projektu.

Osobą, która została zatrudniona do wykonania tego zadania został Bob Persichetti. Będzie to dla niego debiut na stanowisku reżysera filmu animowanego. Wcześniej oczywiście miał on styczność z takimi projektami. Pracował przy wielu kinowych animacjach na różnych stanowiskach. Były to między innymi takie tytuły jak Mały Książę, Kot w butach, Shrek 2 czy Wpuszczony w kanał.

Na łamach The Hollywood Reporter pojawiło się kilka interesujących informacji na temat filmu animowanego o Spider-Manie. Według portalu fabuła skupi się na Milesie Moralesie. Oczywiście Sony na razie nie komntuje tych doniesień. Scenariusz produkcji został napisany przez Phila Lorda, czyli człowieka odpowiedzialnego za LEGO Przygodę. On oraz Chris Miller są producentami tego projektu.

Z przedsięwzięciem związani są także Amy Pascal i Avi Arad. Animowany film o Spider-Manie w kinach pojawi się 21 grudnia 2018 roku. Jak podoba Wam się ten wybór? Czekacie na animację o Człowieku Pająku? Jakieś pomysły z kim mógłby zawalczyć?

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…