Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Indiana Jones 5 - znane nazwisko będzie pracować przy filmie 0

To już pewne – Indiana Jones 5 powstanie. Teraz producenci muszą znaleźć odpowiednią ekipę do stworzenia widowiska, które zaspokoi fanów dzielnego archeologa. W mediach pojawiło się własnie głośne nazwisko, które będzie związane z tym projektem.

W jednym z niedawnych wywiadów, Steven Spielberg potwierdził iż z produkcją związany będzie George Lucas. Będzie on jednym z producentów wykonawczych piątej części przygód Indiany Jonesa.

George Lucas wraz z ze mną będzie producentem wykonawczym filmu. Oczywiście nigdy nie stworzyłbym kolejnego Indiany Jonesa bez niego. To byłoby szaleństwo.

ogłosił legendarny reżyser.

Taka decyzja nie powinna być zaskoczeniem dla nikogo. George Lucas to człowiek związany z franczyzą Indiany Jonesa. Piastował on stanowiska producenta od początków serii, które sięgają filmu Poszukiwacze zaginionej Arki. Poza tym maczał w palce w różnego rodzaju prequelach opowiadających o młodym Indianie, serialach, filmach telewizyjnych i tym podobnych.

Oczywiście nie będzie to jedyny powrót do kultowej serii. Rolę tytułową ponownie odegra Harrison Ford. Film będzie pełnoprawną kontynuacją Indiany Jonesa i Królestwa Kryształowej Czaszki z 2008 roku, a nie prequelem jak wcześniej podejrzewano. Disney zaplanowało premierę widowiska na 19 lipca 2019 roku.

Źrodło: screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…