Wiemy kto nie zginie do ósmego sezonu Gry o tron

Gra o tron to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych seriali wszech czasów. Budzi on również spore kontrowersje. Nie tylko dlatego, że sporo w nim rozbieranych scen czy przemocy, ale także tego, że nawet główni bohaterowie mogą stracić życie w najmniej oczekiwanym momencie. Reszta ten informacji może zostać potraktowana jako spoiler, dlatego też czytasz ją na własną odpowiedzialność.

Według portalu Deadline, niektóre z gwiazd serialu otrzymają sowite podwyżki na dwa finałowe sezony. A co za tym idzie ich obecność w serii siódmej oraz ósmej wydaje się być pewna. Portal twierdzi, że piątka aktorów grająca ważne role w Grze o tron otrzyma podwyżkę sięgającą 500 tysięcy dolarów za odcinek! Kto jest na tej liście?

Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Kit Harington (Jon Snow), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) oraz Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – to właśnie oni mieliby dotrwać do ósmego sezonu serialu HBO. Stacja na razie nie potwierdziła tego oficjalnie, ale mówi się, że dwie ostatnie serie będą krótsze od pozostałych. Siódmy sezon miałby się składać z siedmiu odcinków, z kolei ósmy z sześciu.

Źrodło: Deadline


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)