Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto nie zginie do ósmego sezonu Gry o tron 1

Gra o tron to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych seriali wszech czasów. Budzi on również spore kontrowersje. Nie tylko dlatego, że sporo w nim rozbieranych scen czy przemocy, ale także tego, że nawet główni bohaterowie mogą stracić życie w najmniej oczekiwanym momencie. Reszta ten informacji może zostać potraktowana jako spoiler, dlatego też czytasz ją na własną odpowiedzialność.

Według portalu Deadline, niektóre z gwiazd serialu otrzymają sowite podwyżki na dwa finałowe sezony. A co za tym idzie ich obecność w serii siódmej oraz ósmej wydaje się być pewna. Portal twierdzi, że piątka aktorów grająca ważne role w Grze o tron otrzyma podwyżkę sięgającą 500 tysięcy dolarów za odcinek! Kto jest na tej liście?

Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Kit Harington (Jon Snow), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) oraz Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – to właśnie oni mieliby dotrwać do ósmego sezonu serialu HBO. Stacja na razie nie potwierdziła tego oficjalnie, ale mówi się, że dwie ostatnie serie będą krótsze od pozostałych. Siódmy sezon miałby się składać z siedmiu odcinków, z kolei ósmy z sześciu.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Sebastian Kn©l 2016-06-22

Haha, już dawno rozbieranych scen nie ma, a serial puszczany jest o 20.10 wiec kategoria wiekowa znacznie obniżona.

KubaGuzik ferhin2 2016-06-22

@ferhin2 Nie ma rozbieranych scen, czy aby na pewno ?

Sebastian Kn©l KubaGuzik 2016-06-22

@KubaGuzik 2 na sezon i to albo mocno pobocznych postaci albo ciało stworzone przez CGI to nie to do czego przyzwyczaiły pierwsze sezony. Ewidentne widać wpływ cenzorów i foch aktorów.

Gracjan Mikitin ferhin2 2016-06-22

@ferhin2 Emilka grała taką scenę w tym sezonie. Było w niej CGI z oczywistych względów, ale ciało w nim stworzone nie było CGI :)

Sebastian Kn©l Movieman 2016-06-22

@Movieman tego pewni nie możemy byc tymbardziej ze obraz pływał na jej ciele masakrycznie, a juz 2 lata temu obiecała ze juz nie chce więcej scen rozbieranych.

Proszę czekać…