Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Genialna seria plakatów z Legionu samobójców 1

Warner Bros. Pictures nie zatrzymuje swojej machiny promocyjnej i serwuje fanom Legionu samobójców kolejna materiały. W sieci pojawiła się nowa seria plakatów z członkami tytułowej grupy do zadań specjalnych. Grafiki prezentują się wyśmienicie. Zresztą sprawdźcie sami w naszej galerii.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie? Produkcja DC Comics i Warner Bros. Pictures do polskich kin wejdzie już 5 sierpnia.

Źrodło: Impwards / fot: materiały promocyjne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…