Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Którego złoczyńcę w filmie Marvela zagra Mads Mikkelsen? 0

Wygląda na to, że wreszcie poznaliśmy jedną z tajemnic kolejnego widowiska Marvela – Doktor Strange. Dotyczy ona ról Madsa Mikkelsena, Zary Phythian oraz Rachel McAdams w produkcji należącej do filmowego uniwersum.

Oczywiście nie jest to potwierdzono informacja i nie należy jej traktować jako stuprocentowy pewnik. Źródłem tej wieści są bowiem zabawki, a dokładniej pisząc figurki stworzone przez Diamond Select. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć poszczególne postacie.

Jeśli powyższa fotografia zabawek będzie miała swoje odzwierciedlenie w filmowej ekranizacji komiksów o Doktorze Strange’u, to Rachel McAdams wcieli się w postać o imieniu Christine Palmer, pielęgniarka pracująca w szpitalu Metro-General.

Jeśli chodzi o Mikkelsena to zagra on czarny charakter o imieniu Kaecilius, wiernego ucznia Barona Mordo. Phythian wcieli się w postać noszącą imię Zealot (w polskim tłumaczeniu słowo to oznacza fanatyczkę). Warto przypomnieć, że obie te postacie mogliśmy obejrzeć na zdjęciach z planu Doktora Strange’a, które pojawiły się w kwietniu. Poniżej przypominamy jedno z nich.

Doktor Strange opowiada historię Stephena Strange’a, uznanego neurochirurga, który po tragicznym wypadku samochodowym, odkrywa świat magii i alternatywnych wymiarów. W roli głównej wystąpi Benedict Cumberbatch. Reżyserem produkcji jest Scott Derrickson. Premiera filmu w listopadzie.

Źrodło: comicbookmovie.com / fot: materiały promocyjne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…