Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HBO stworzy drugi sezon Watahy 0

Mamy dobre wieści dla fanów polskiego serialu HBO, Wataha. Stacja zdecydowała się na zamówienie drugiej serii udanej produkcji.

Możemy już zdradzić, że bohaterowie ‘Watahy’ wracają w Bieszczady. Obecnie pracujemy nad realizacją dwóch seriali. Od kwietnia trwają zdjęcia do drugiego sezonu ‘Paktu’, a od kilku miesięcy przygotowujemy się równie intensywnie do wejścia w fazę produkcji drugiego sezonu ‘Watahy’.

mówi Iza Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska.

Wataha cieszy się sporą popularnością nie tylko w naszym kraju (w Polsce oglądalność trzykrotnie przebiła Grę o tron!). Produkcja była emitowana między innymi na Węgrzech, w Holandii, Czechach i Chorwacji. Serial czeka również na premierę w Wielkiej Brytanii, gdzie pokazywać go będzie Channel 4.

Serial Wataha rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich uda się przeżyć. Kapitan SG Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…