Jim Carrey w komiksie Aleister Arcane 0

Najbardziej znany aktor komediowy, Jim Carrey, czasami romansuje z innymi gatunkami filmowymi. Widzieliśmy go w dramacie Truman Show czy Majestic, thrillerze Numer 23 czy filmie akcji Kick-Ass 2. Gatunkiem, którego Carrey jeszcze nigdy nie spróbował, jest horror.

Wydaje się, że brak horroru w dorobku aktora może wkrótce być nieaktualny. Carrey ma rozpocząć współpracę z reżyserem Eli Rothem, aby przenieść na ekran komiks Steve’a Nilesa, z 2004 roku, Aleister Arcane.

Carrey ma się pojawić w roli Aleistera Greena, meteorologa z Los Angeles, który powraca do swojego miasta rodzinnego i przyjmuje pracę jako prowadzący nocny program o horrorach w TV. Zatrudnia on szalonego naukowca, który wykonuje krwawe pokazy, przez co show traci sponsorów. Prowadzący ostatecznie staje przed sądem w związku z incydentem, w którym wzięło udział dwoje dzieci. Kiedy dziwne rzeczy zaczynają się dziać dookoła miasta, lokalne dzieciaki zaczynają podejrzewać, że Arcane rzucił klątwę, którą tylko one mogą złamać.

To już drugi raz, kiedy Aleister Arcane jest planowane jako film. Paramount chciało dokonać adaptacji komiksu po tym, jak został opublikowany w 2004 roku, ale nie udało się przez problemy z uzyskaniem praw.

Niemniej jednak projekt zapowiada się interesująco, szczególnie że reżyserią ma się zająć Roth. Komiks wydaje się idealny połączeniem zabawy i "obrzydliwości", stąd zaangażowanie Carrey wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Aleister Arcane nie ma jeszcze daty premiery. Wszelkie informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

Źrodło: http://screenrant.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…