Po prostu kocham kino :)

Anna Dereszowska o roli wróżki w Kobietach bez wstydu 0

Kobiety bez wstydu to rodzima komedia romantyczna, którą zobaczymy na ekranach kin w lipcu. Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety. Co na temat swojej roli ma do powiedzenia Anna Dereszowska?

Anna Dereszowska, Michał Lesień

Tajemnicza, charyzmatyczna, obdarzona niezwykłą intuicją Madame Jadwiga na życie Piotra Roli-Kossaka (Michał Lesień) ma znacznie większy wpływ niż mogłoby się to wydawać. To właśnie ona jest po części odpowiedzialna za terapeutyczne sukcesy Roli-Kossaka. Anna Dereszowska jako przenikliwa jasnowidz w przewrotnej komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety. Kobiety bez wstydu już 22 lipca na ekranach kin!

Bardzo mi się spodobała ta postać, ponieważ jest to spokojna, wyciszona kobieta, jakiej jeszcze nie grałam, mimo, że gatunek filmu jest mi znajomy. Nie ma w niej takiego rozedrgania i szaleństwa.

opowiada o swojej roli Dereszowska.

A Madame Jadwiga jest spokojna, bo dzięki swoim zdolnościom parapsychologicznym wie jak zakończy się intryga i panuje nad sytuacją. To ona pociąga za sznurki, samozwańczy doktor Piotr nie jest w stanie dać kobietom tego, czego pragną, nie ma intuicji i doświadczenia. Dlatego w trudniejszych przypadkach bardzo liczy się z opinią Jadwigi. Rady z kobiecego punktu widzenia sprawiają, że Piotr staje się mężczyzną idealnym, a pacjentki zaczynają za nim szaleć. Madame Jadwiga świadomie bierze udział w tej gierce. Wierzy, że ta przewrotna i przebiegła metoda zaprowadzi ją wprost do serca Roli-Kossaka. Czy wywróży sobie miłość?

Anna Dereszowska, Michał Lesień

W rolę Madame Jadwigi wcieliła się Anna Dereszowska. Aktorka nie ukrywa, że w życiu prywatnym wierzy w siły wyższe. Jest bardzo aktywna zawodowo. Telewidzowie aktualnie mogą ją oglądać w Barwach szczęścia, kinomani w tym roku zobaczą ją w trzech produkcjach. Oprócz Kobiet bez wstydu, jesienią premierę będą miały Pitbull. Niebezpieczne kobiety oraz Porady na zdrady, z jej udziałem. Jednocześnie Dereszowską cały czas można podziwiać w kilku spektaklach wystawianych na deskach teatru 6.piętro oraz Teatru Komedia. Jako wokalistka nie przestaje koncertować, jej recital "Kobieta. Instrukcja obsługi" i płytę "Tango Va Bank" nadal można usłyszeć na żywo. Jej głos jest doskonale znany także fanom audiobooków. Mimo licznych zajęć Anna zawsze stara się znaleźć czas na działalność charytatywną, od wielu lat jest ambasadorką Kwiatu Kobiecości, ostatnio też SOS Wiosek Dziecięcych. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…