Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ghost Rider w 4. sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y.? 1

ABC i Marvel Entertainment w bardzo interesujący sposób promują nadchodzący sezon serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. W San Diego pojawił się tramwaj, który przypomina fanom o zbliżającej się tej jesieni premierze czwartego sezonu popularnej produkcji.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie szata graficzna w jaką został oprawiony pojazd. Na tramwaju możemy zobaczyć ognisty łańcuch, który może sugerować iż w nowym sezonie pojawi się sam Ghost Rider. Oczywiście na razie są to tylko spekulacje. Ani Marvel, ani ABC nie potwierdziły tych doniesień. Poniżej znajdziecie zdjęcie pojazdu.

Tramwaj w iście piekielnym stylu

Oczywiście na zwykłych spekulacjach może sie skończyć. Płonący łańcuch nie jest bronią tylko i wyłącznie Ghost Ridera. Używa jest również J.T. Jamesa znany pod pseudonimem Hellfire. Co więcej w ubiegłym roku ta postać pojawiła się w samym serialu. Wówczas wcielił się w nią Axle Whitehead.

Warto przypomnieć, że swego czasu mówiło się o ewentualnym serialu o Ghost Riderze, stworzonym dla platformy Netflix. Nam nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę czwartego sezonu.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…