Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Jeszcze więcej zdjęć z Łotra 1. Gwiezdne Wojny - historie! 0

Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje o dokrętkach scen do nadchodzącego spin-offu gwiezdnej sagi, które miały być spowodowane niezadowoleniem ze strony dyrekcji Walt Disney Studios. Wytwórnia, starając się odwrócić uwagę fanów od owych spekulacji, raczy ich kolejną dawką fotosów.

Wczorajsze zdjęcia z produkcji Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie rozwiały wiele tajemnic związanych z fabułą spin-offu Star Warsów. Wiadomo już, że Mads Mikkelsen wcieli się w Galena Erso, ojca Jyn Erso granej przez Felicitę Jones. Studio ujawniło również inną ciekawą kreację w filmie – Forest Whitaker zaprezentuje się w roli Saw Gerrera, znanego fanom z animowanego serialu Wojny Klonów. Dziś opublikowana została kolejna dawka fotosów z widowiska.

Na jednym ze zdjęć zaprezentowana została armia Szturmowców Śmierci, desantująca plażę. Inna fotografia przedstawia nowy wgląd na Jyn Erso, którą prezes LucasFilm, Kathleen Kennedy (I), (o) nazywa Joanną d’Arc tej historii. Ukazany zostaje również antagonista filmu, Dyrektor Orson Krennic, o którym jeden z twórców, Kiri Hart, mówi:

On rozumie system i wie, jak to wszystko działa, lecz równocześnie jest w stanie nagiąć pewne zasady, by zdobyć to, czego pragnie (a przynajmniej to, co wydaje mu się potrzebne). Wiesz, jego wzorem był Gran Moff Tarkin – taki intrygujący, zimny typ. Krennic jest od niego odrobinę cieplejszy i ogólnie delikatnie różni się. Jest nieco bardziej nieprzewidywalny i zmienny.

Tak prezentują się bohaterowie Łotra 1. Gwiezdne wojny – historie na nowych zdjęciach z filmu:

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…