Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mr. Robot - drugi sezon z większą liczbą odcinków 1

Już w lipcu na antenę USA Network powraca zeszłoroczny hit – Mr. Robot. Co ciekawe stacja zdecydowała się na zwiększenie liczby odcinków drugiej serii.

Serial, który zdobył w tym roku Złoty Glob dla najlepszego serialu dramatycznego powróci na antenę już 13 lipca. W dniu premiery zaprezentowane zostaną dwa nowe epizody. Pełna liczba odcinków tego sezonu wyniesie 12. Pierwotnie miało być ich 10.

Dla fanów USA Network przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Pod premierze dwóch nowych odcinków, zaprezentowany zostanie program Hacking Robot, gdzie widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy serialu.

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie (Rami Malek), który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się z ludźmi tylko przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota (Christian Slater), który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.

Źrodło: TVLine

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…