Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w czerwcu

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriale, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

Dla fanów kultowego serialu Gra o tron mamy niesamowitą nagrodę. Do wygrania jest DVD z trzecim sezonem produkcji opartej o sagę George’a R.R. Martina. Jeśli jednak nie jesteście zwolennikami seriali telewizyjnych, to nic straconego. Dla prawdziwych kinomanów także znajdą się ciekawe nagrody. Między innymi cała trylogia legendarnej serii sci-fi – POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI. W naszym koszu z niespodziankami znajdziecie także tytuły jak Disco Polo, Marsjanin, Bękarty wojny czy Minionki.

Wygraj kultową Grę o tron!

Nagrody filmowe możesz zamienić również na bilety do kina! Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)