Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jak dużą rolę w Łotrze 1 odegra Lord Vader? 0

W tym tygodniu magazyn Entertaiment Weekly przyniósł fanom serii Gwiezdne wojny wiele interesujących nowinek. Zdecydowanie najważniejszą z nich były potwierdzenie udziału w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie kultowego czarnego charakteru – Dartha Vadera.

Oczywiście po ogłoszeniu tych informacji, fani od razu zaczęli zastanawiać się jak wielką rolę Vader odegra w produkcji reżyserowanej przez Garetha Edwardsa. Odpowiedzi na to pytanie udzieliła producentka Kathleen Kennedy. Oto co miała ona powiedzenia w tej kwestii.

Myślę, że możemy mówić o Lordzie Vaderze. W filmie nie będzie go za wiele, jednak jak już się pojawi to w kluczowym i strategicznym momencie. Będzie miał wielkie wejście.

Akcja filmu będzie rozgrywała się 19 lat po wydarzeniach znanych z widowiska Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów. W tym czasie Lord Vader zyskał sobie reputację niezłego kozaka i największego złoczyńcy w galaktyce. Z pewnością ponowne pojawienie się tej postaci na dużym ekranie wywoła wiele emocji wśród fanów.

My również nie możemy się doczekać i z wielką niecierpliwością czekamy na premierę Łotra 1. Ta w polskich kinach już w grudniu.

Źrodło: Entertaiment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…