Czy Spider-Man stawi czoło trzem złoczyńcom?

Odkąd rozpoczęły się zdjęcia do nowej odsłony przygód Człowieka-pająka, dystrybutor uraczył fanów nową dawką zdjęć i informacjami dotyczącymi obsady filmu. Jak się okazało, u boku Toma Hollanda ujrzymy Michaela Mando i Bokeema Woodbine, choć żadne szczegóły ich ról nie zostały ujawnione.

Bokeem Woodbine wyznał, że gra nowego złoczyńcę Spider-Mana, ale jego postać nadal trzymana jest w sekrecie. Jeśli faktycznie wcieli się w czarny charakter, będzie już trzecim antagonistą w filmie. Pozostali to Michael Keaton w roli Vulture’a oraz Logan Marshall-Green wcielający się w Tinkerera. Możliwe też, że Woodbine nie gra jednego z głównych złoczyńców, tylko jest współpracownikiem któregoś ze wspomnianych łotrów. Odnośnie kreacji Mando nie wiemy o niej zupełnie nic.

Spider-Man: Homecoming ma rozpocząć nową trylogię, opowiadając o losach Petera Parkera w licealnych realiach. Fabuła ma przedstawić problemy nastoletniego superbohatera z pogodzeniem jego roli herosa i ucznia.

Znamy też nowe zdjęcie z planu Spider-Man: Homecoming, jednak nie zdradza ono kluczowych elementów fabuły:Kornel Nocoń
Maniakalny kinoman, wychowany na Kieślowskim, Kubricku, Koterskim, Tarantino i „Władcy Pierścieni”. W wolnych chwilach ogląda filmy – a jeśli ich nie ogląda, to ogląda seriale. Fan kina realistycznego z misją zniechęcenia polskich widzów do słabych produkcji.