Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Czy Spider-Man stawi czoło trzem złoczyńcom? 0

Odkąd rozpoczęły się zdjęcia do nowej odsłony przygód Człowieka-pająka, dystrybutor uraczył fanów nową dawką zdjęć i informacjami dotyczącymi obsady filmu. Jak się okazało, u boku Toma Hollanda ujrzymy Michaela Mando i Bokeema Woodbine, choć żadne szczegóły ich ról nie zostały ujawnione.

Bokeem Woodbine wyznał, że gra nowego złoczyńcę Spider-Mana, ale jego postać nadal trzymana jest w sekrecie. Jeśli faktycznie wcieli się w czarny charakter, będzie już trzecim antagonistą w filmie. Pozostali to Michael Keaton w roli Vulture’a oraz Logan Marshall-Green wcielający się w Tinkerera. Możliwe też, że Woodbine nie gra jednego z głównych złoczyńców, tylko jest współpracownikiem któregoś ze wspomnianych łotrów. Odnośnie kreacji Mando nie wiemy o niej zupełnie nic.

Spider-Man: Homecoming ma rozpocząć nową trylogię, opowiadając o losach Petera Parkera w licealnych realiach. Fabuła ma przedstawić problemy nastoletniego superbohatera z pogodzeniem jego roli herosa i ucznia.

Znamy też nowe zdjęcie z planu Spider-Man: Homecoming, jednak nie zdradza ono kluczowych elementów fabuły:


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-06-24

Mnogość przeciwników, do tej pory raczej nie wychodziła pajęczakowi na dobre, prowadząc do rebootu serii. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez podobnych rewelacji.

Rob 2016-06-24

Mnie nowy Spider Man wkurzał w Civil War, więc na nowego raczej się nie wybiorę do kina. Jedyny filmowy Spider Man to dla mnie Andrew Garfield. Więc i może być ich nawet 5, nie grzeje mnie to i nie ziębi.

Proszę czekać…